سر تیتر اخبار

استاد مهدی رضایی میهمان ویژه تلویزیون 3SPORT

برنامه سپیده دم میزبان استاد مهدی رضایی نماینده رسمی فدراسیون در ایران و مسئول موی تای مهاجرین و استاد جمیل محمدی معاون فنی فدراسیون موی تای بود.

 

در این برنامه به ورزش موی تای میان مهاجرین مقیم ایران، برنامه های برگزار شده توسط نمایندگی فدراسیون و همچین تیم اعزامی به مسابقات جهانی موی تای به میزبانی کشور مالزیا پرداخته شد.

استاد مهدی رضایی در این باره گفت:

از زمان تاسیس نمایندگی فدراسیون با هماهنگی و حمایت های استاد بزرگ امیر حسین حسینی( بنیانگذار و رئیس فدراسیون ملی موی تای افغانستان) و عنایت های ویژه ایشان به ورزش کاران مهاجر برنامه های بزرگ و در خور نام فدراسیون برگزار گردیده است

از این برنامه ها می توان برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی موی تای مهاجرین با حضور بیش از یکصد تن از چهره های برتر موی تای مهاجرین و با نظارت استاد داوود حیدری معاون اجرایی فدراسیون ملی موی تای افغانستان و سرمربی تیم های ملی موی تای که ایشان برای بازدید از موی تای مهاجرین به ایران تشریف آورده بودند.

سمینار آموزشی مربیگری و داوری موی تای برای مربیان و ورزشکاران مهاجر

استاژ فنی موی تای به تدریس آرجان محمد آقا توحیدی بنیانگذار مویع تای در ایران و استاد محمد جلالی سرمربی تیم ملی موی تای و رئیس کمیته آموزش انجمن موی تای ایران برگزار گردید که در این دوره 30 نفر به خان های بالا و مدرک مربیگری عملی دست یافتند.

و همچنین ساختار ورزش مهاجرین و تشکیل شورای عالی ورزش مهاجرین به ریاست استاد خانعلی هدایت، و موانع و مشکلات مهاجرین در پیشبرد اهداف والای این شورا پرداخت.

استاد جمیل محمدی گزارش مفصلی از تیم اعزامی به مسابقات جهانی موی تای که در کشور مالزیا در حال برگزاریست دادند و خاطر نشان نمودند که انشالله با برنامه های از پیش تعیین شده  ای که برای این تیم در زمان برگزاری اردوی تیم ملی موی تای با دست پر و مدالهای رنگارنگ باز خواهند گشت.

در اخیر استاد مهدی رضایی از استاد امیر حسین حسینی و جمع هیئت رهبری برای حمایت از ورزش مهاجرین و همچنین استاد خانعلی هدایت ریاست شورای عالی ورزش مهاجرین،سفارت کبری افغانستان در تهران به ویژه سفیر کبیر و محمد ایوب صمدی کنسول محترم سفارت و بخش کنسولی، انجمن موی تای جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر نمود.

در شبكه هاي اجتماعي به ما بيونديد

عضويت در خبرنامه فدراسیون

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %