چاپ کردن این صفحه

احمد حسن زاده عضو تیم ملی موی تای حرفه ای افغانستان

09 خرداد 1398

احمد حسن زاده جوان پرتلاش و موفق موی تای کشور است که مدت هشت سال می شود تمرینات موی تای را به گونه منظم انجام می دهد.


حسن زاده دو سال در پراهن تیم ملی جوانان در رقابت های ملی و بین المللی رقابت کرد و فعلا هم عضو تیم ملی موی تای بزرگ سال کشور می باشد.
حسن زاده در دو مسابقات جهانی و بین المللی نیز به نمایندگی از موی تای افغانستان نمایندگی شایسته ای نموده است، در سال 2016 در رقابت های جوانان جهان با یک پیروزی مغلوب کشور میزبان تایلند شد و در سال 2017 در رقابت های آسیایی هنر های رزمی داخل سالن ترکمنستان باز هم با یک پیروزی در برابر ویتنام در یک فاینل زود هنگام مقابل ستاره موی تای جهان تایلند تن به شکست داد و از مدال باز ماند.
حسن زاده الارغم اینکه در رقابت های آماتور درخشش خوبی داشته در بخش موی تای حرفه ای نیز در سطح ملی توانسته است قهرمانی زیادی را کسب کند و فعلا دارنده دو کمر بند قهرمانی و دو جام از رقابت های موی تای حرفه ای در داخل از کشور میباشد.
این ملی پوش شجاع و نترس موی تای افغانستان در هفته بعد برای حفظ عنوان قهرمانی هایش قرار است در برابر احمد فواد خاکسار در وزن 55 کیلو گرام بازی کند.

مطالب را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
برای ارسال نظر وارد سایت شوید