چاپ کردن این صفحه

محمد یوسف جهانگیر عضو تیم ملی موی تای حرفه ای افغانستان

09 خرداد 1398

محمد یوسف جهانگیر در سال ۱۳۷۵ هجری خورشیدی در ناحیه ۵ شهر کابل چشم به جهان گشوده است و از سال ۱۳۹۳ به این طرف عضویت تیم ملی

موی تای افغانستان را در کارنامه ای ورزشی اش دارد.
جهانگیر در سال 2015 برای اولین بار رقابت های بین المللی را تجربه نمود و در مسابقات قهرمانی جهان با حضور داشت 100 کشور جهان با چهار پیروزی و یک شکست نائب قهرمان جهان شد و در سال 2016 در رقابت های آسیایی در جمهوری اسلامی ایران برگزار شده بود به مدال ارزش مند طلا دست پیدا کرد.
یوسف در سال 2017 در رقابت های آسیایی هنر های رزمی داخل سالن ترکمنستان با غلبه بر حریف چینایی اش و شکست در برابر مبارز از کشور میزبان در جایگاه پنجم قرار گرفت.
محمد یوسف جهان گیر در سال 2018 در رقابت های موی تای حرفه ای که در افغانستان برگزار شده بود با پیروزی در برابر حریف های قدرت مند اش کمربند طلایی موی تای حرفه ای را نیز درسطح کشور کسب کرد.
قرار است این ملی پوش موی تای کشور تا چند روز دیگر برای دوم بار در مسابقات موی تای حرفه ای در برابر جواد کریمی دیگر موی تای کار موفق کشور از ولایت نیمروز در وزن 63.5 کیلو گرام رقابت کند.

مطالب را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
برای ارسال نظر وارد سایت شوید