cialis 20mg

مسابقات آیروبیک در کابل انجام شد

13 مرداد 1397

فدراسیون ملی موی تای افغانستان روز گذشته 5 اسد 1397 در ادامه برنامه های آموزشی مسابقات آیروبیک را نیز برگزار کرد.


در ادامه برنامه های آموزشی فدراسیون ملی موی تای افغانستان روز گذشته در نخست نکات فنی داوری توسط مسؤلین کمیته داوران فدراسیون ملی موی تای افغانستان تدریس گردید.
استاد محمد طاهر احمدی در ادامه درس های از سیمنار داوری این بار برگه امتیاز دهی و صلاحیت های داوران را ارایه کرد، سپس استاد صادق عارفی نکات فنی موی تای را که در جریان مسابقات خطا محسوب می شود تشریح داد واستاد محمد رضا یوسفی نیز در رابطه به سیستم ناک اوتی ها و شرایط ناک دانی ها در کتکوری های سنی مختلف در موی تای صحبت کرد، در ادامه مسابقات در سه وزن آماتور انجام شد و اشتراک کننده گان به گونه عملی نقش داورکنار و وسط را ایفا کردند و برگه های داوری هم زمان از سوی مسؤلین ارزیابی وبه مشکلات شان پاسخ ارایه گردید.
مسابقات آیروبیک یک بخش دیگر برنامه بود که تیم البرز، خراسان و آراکوزیا سه تیم اشتراک کننده بودند که نمایش گروهی و اجرایی تکنیک های موی تای اجرا کردند.
در پایان برنامه استاد امیر امیر حسین حسینی بنیانگذار و رییس فدراسیون ملی موی تای افغانستان ضمن تاکید بر مدیریت زمان ورزشکاران و اساتید در کار های روز مره شان افزود: در باشگاه های رسمی موی تای شما هنر مبارزه و آموزش مدنی را فرا می گیرید وبه مسؤولین باشگاه های موی تای کشور هدایت داد تلاش نمایید رهنمایی موثر و مربی خلاق در خصوص ورزش و تحصیل مبارزین موی تای در افغانستان باشید.
قابل یاد آوری است کار گاه آموزشی موی تای یک دوره کامل و جامع داوری، مربیگری و مدیریت ورزش است که برای بالابردن سطح فنی و ارتقا ظرفیت موی تای کاران کشور برگزار شده است و برای مدت سه ماه ادامه خواهد داشت.

مطالب را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سازمان های جهانی همکار

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

مطالب را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

آمار بازدید از سایت

1319884
امروز
دیروز
هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
تمامی روز ها
444
2274
5601
954442
22443
31522
1319884

Your IP: 18.204.2.146
2021-06-17 22:28

نمایندگی فدراسیون در ایران

استاد مهدی رضایی

نماینده رسمی فدراسیون ملی موی تای حرفه ای و آماتور افغانستان در ایران؛ مربی و داور جهانی موی تای  شماره تماس: 09125219924  ایمیل:m.r9924@yahoo.com اینیستاگرام:mahdi_rezaee1