cialis 20mg

در ادامه درس های از المپیک عنوان های منشور، مشعل و پرچم المپیک توسط استاد شاه جهان رضوانی

17 خرداد 1397

پرچم المپیک دارای پنج حلقه ی رنگین آبی، سیاه، سرخ ،زرد و سبز است که مانند زنجیری در زمینه ی کاملا سفید به هم متصل شده اند و نماینگر

تمام کشور های جهان است و شعار المپیک عبارت از سریع تر، بالاتر و قوی تر است.

آقای رضوانی افزود: در مراسم افتتاحیه المپیک پرچم المپیک به اهتزاز در می آید و سرود بین المللی المپیک گروهی خوانده میشود و این پرچم نشانگر آن است که کشور میزبان، اکنون تحت لوای روح المپیک قرار گرفته است.
همچنان در مراسم افتتاحیه المپیک روشن کردن مشعل المپیک و قرائت سوگندنامه توسط ورزشکاران مسئول ورزشی و داوران صورت می گیرد. و در مراسم اختتامیه ی بازی ها، پرچم پایین آورده میشود و به شهر دار شهر میزبان بعدی بازی های المپیک تحویل داده می شود.
هدف از منشور المپیک همدیگر پذیری یک جا شدن پنج قاره با رنگ های مختلف و تبادل فرهنگ کشور هاست و پیام صلح دوستی و هم پذیری را می رساند.
در ادامه ی سیمینار آموزشی استاد طاهر احمدی مسئول کمیته داوران موی تای در رابطه به ایمنی ورزش صحبت کرد.
لوازم ایمنی خطرات را بطور کامل از بین نمی برد اما باعث کاهش خطرات می شود.
استاد احمدی افزود: که برای مدیریت خطرات باید خوب خطرات شناسایی شده بعد ارزیابی گردد و در ادامه تحت نظارت قرار گیرد تا خطرات کاهش یابد و هم چنان برای کاهش خطرات در اماکن ورزشی باید اماکن دارای نور کافی ،اکسیجن کافی، بهداشتی بودن کلپ ها و موانعی که باعث بوجود آمدن خطر می شود را از بین برود.
در پایان برنامه استاد امیر حسین حسینی بنیانگذار و رییس فدراسیون ملی موی تای کشور در رابطه به اهميت وقت شناسي، احترام به وقت خود و ديگران، رعایت نظافت شخصي و نظافت محل تمرين صحبت کرد.
ايشان از همه اساتيد، مربيان و ورزشكاران خواست تا تلاش كنند هر باشگاه موي تاي مكاني براي پرورش خوب و مثبت بدني، فكري و شخصيتي باشد.

مطالب را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

سازمان های جهانی همکار

 

اشتراک در شبکه های اجتماعی

مطالب را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

آمار بازدید از سایت

1319904
امروز
دیروز
هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
تمامی روز ها
464
2274
5621
954442
22463
31522
1319904

Your IP: 18.204.2.146
2021-06-17 22:49

نمایندگی فدراسیون در ایران

استاد مهدی رضایی

نماینده رسمی فدراسیون ملی موی تای حرفه ای و آماتور افغانستان در ایران؛ مربی و داور جهانی موی تای  شماره تماس: 09125219924  ایمیل:m.r9924@yahoo.com اینیستاگرام:mahdi_rezaee1